ברגר הדברות נותנת שירותיה בכל אזור השרון, השפלה והמרכז

הדברת נמלים

נמלים הן חרק שקיים בעולם מזה מיליוני שנים, הרבה לפני בואו של האדם. נמלים אינן חרקים שיכולים לגרום לנזק כלשהו לרכוש אבל הן יכולות להעביר מחלות לבני אדם, לכן כאשר אנו סובלים מנגע של נמלים רצוי ביותר לבצע הדברת נמלים.

מידע כללי על נמלים

היום ידוע על אלפי זנים של נמלים מסוגים שונים הקיימים ברחבי העולם. הנמלים חיות בקנים והן מעדיפות להתגורר בסביבת בני האדם. כל מושבה של נמלים יש לה היררכיה ברורה, כך שבראש ההיררכיה עומדת מלכה שנועדה להטיל ביצים ולהמשיך את השושלת, אחריה ישנם נמלים זכרים שכל תפקידם להפרות את המלכה, ויש את הנמלים הפועלות שאינן יכולות להתרבות וכל תפקידן הוא להביא מזון לקן הנמלים ולבנות את הקן.

התקשורת בין הנמלים מתנהלת בעזרת המחושים וכן בעזרת הפרשת ריחות שונים. הריחות המידע שידוע היום לבני האדם על המבנה החברתי של קן הנמלים עוזר לבני האדם לפתח שיטות הדברה איכותיות ויעילות נגד נמלים אשר מתבססות על המבנה החברתי של קן הנמלים.

שימוש בחומרים ירוקים להדברת נמלים

החל משנת 2008, נאסר שימוש בחומרי הדברה זרחניים בשל הנזק הסביבתי והבריאותי שהם גורמים. חומרים אלו שימשו בין השאר גם לביצוע פעולת הדברות של נמלים, האיסור הזה הביא לשינויים בתחום של הדברת נמלים והיום הדברת נמלים מתבצעת באמצעות חומרים חלשים יותר שאינם גורמים לנזק סביבתי ובריאותי.

פעולת ההדברה הקיימת היום היא פחות אפקטיבית ויעילה. לכן, מומלץ היום לנקוט בצעדי מניעה שימנעו התפתחות של קיני נמלים בסביבת המגורים שלנו. צעדי המניעה הללו כוללים שמירה על ניקיון הבית, שמירת מזון בכלים אטומים, סתימת פתחים שמהם יוצאות נמלים אל הבית ועוד. אם יש בכל זאת צורך לבצע הדברה של נגע הנמלים.

ישנן מספר אפשרויות:

 • ריסוס קיני נמלים בחומרים ירוקים שגורמים להשמדת הקן.
 • פיזור של פיתיונות בקרבת הקן, במטרה שהנמלים הפועלות יסחבו את הפיתיונות הללו לתוך הקן ויביאו את הפיתיון אל המלכה ויגרמו למותה של המלכה ועקב כך ימות הקן כולו.
 • החדרת חומרים ישירות לתוך הקן והשמדת הנמלים.
 • הדברה אלקטרונית באמצעות מכשירים אלקטרוניים זעירים המשבשים את השדות האלקטרומגנטים באזור מושבת הנמלים ומאלצים את הנמלים לחפש נקודה חדשה למיקום הקן.
 • הדברה ירוקה ואקולוגית של נמלים באמצעות חומרים טבעיים שאינם גורמים לנזק סביבתי או בריאותי כלשהו.

מקצוענות ואמינות

ענף חברות ההדברה הוא ענף שעמוס בחברות מסוגים שונים, אז אם אתם סובלים מנגע הנמלים ומחפשים חברת הדברה יעילה ומקצועית הרי ברגר הדברות היא הפתרון המושלם עבורכם. היא חברת בעלת וותק מקצועי של 30 שנה, החברה מתמחה בכל סוגי ההדברות ויש לה ניסיון של שנים רבות גם בביצוע הדברת נמלים. בחברת ברגר הדברות היא בעלת כל הרישיונות וההיתרים שנדרשים ממשרד הבריאות ומהמשרד לאיכות הסביבה, והיא פועלת אך ורק בהתאם לתקנים שמוציא משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה בדיוק כמו בהדברת פרעושים, קרציות ומזיקים אחרים.

coments

  רוצים ללמוד עוד?

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  test

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  תמונה

  contacttodaygreen[1]

  Call Now Button