ברגר הדברות נותנת שירותיה בכל אזור השרון, השפלה והמרכז

הדברת נדלים

חזרתם הביתה וגיליתם נדל מסתובב ברחבי הביתה או בגינה? אתם לא לבד!

בעולם קיימים כ-2,800 מינים אשר נפוצים בכל העולם, רובם באזורים בעלי טמפרטורה חמה יותר. הנדלים מגיעים לבגרות מינים אחרי 2-3 שנים והם חיים כ-5-6 שנים, למרות שנדלים נוטים להימצא באזורים כפריים או שטחים חקלאיים ונדיר למצוא אותם בתוך העיר, יכול לקרות מקרה והם ימצאו את דרכם אל בית או חצר, קיימים וסוגים שונים של נדלים, חלקם לא גורמים לנזק אך חלקם גם עלולים להיות ארסיים, הם אומנם לא גורמים למוות אך בהחלט יכולים להוות סכנה, כך שאם נתקלתם בנדל בביתכם או בקרבתו רצוי מאוד לפנות לשירותי הדברה מקצועיים שיגיעו לטפל במפגע.

שירותי הדברת נדלים בכל חלקי הארץ

עם זאת דווקא משום שנדלים אינם נפוצים באזורים עירוניים לא כל העוסקים בהדברה מספקים גם שירותי הדברת נדלים, לכן מומלץ ביותר לשאול ולבדוק שהחברה או איש המקצוע אליהם אתם פונים מנוסים בכך ויודעים כיצד לפעול כדי למגר את המטרד לטווח ארוך, כמו כן חשוב לוודא שלמדבירים יש רישיון ממשרד הבריאות.

הדברת נדלים היא אחד מסוגי ההדברות היותר מורכבות ומאתגרות. הנדלים לרוב שוהים בהרים ובשטחים חקלאיים – פחות באזורים עירוניים. אם וכאשר מתגלים נדלים בשטחים עירוניים ובבתי בפרט, הדבר מחייב הדברה מקצועית. הדברת הנדלים צריכה להיעשות בקפידה ובזהירות על מנת לא לגרום כל נזק  סביבתי ואף לא אי נוחות.

הדברת נדלים היא שירות נחוץ במיוחד, בעיקר בעונת הקיץ אך גם בעונות השנה האחרות, ובכל סביבת מגורים או עבודה. עברתם לדירה חדשה, ומצאתם נדלים? כדאי שתדאגו לסלק את כל המזיקים מביתכם ולהעניק לכם סביבת מגורים רגועה ונעימה. הדברה מקצועית משפרת את איכות החיים שלכם ומעלימה את כל המזיקים מהבית שלכם.

אפשריות טיפול

רוב הזנים של הנדלים אינם ארסיים, אך עם זאת, בהעדר ידע ויכולת לאבחן עם איזה זן נמנה הנדל בביתכם – נדרש טיפול מהיר ויסודי בהדברתו על מנת להרחיק את הפגע העלול לסכן אתכם.

לצורך כך, רצוי לבחור בחברת הדברה מקצועית שעושה שימוש אך ורק בחומרים איכותיים, עמידים, יעילים, מורשים, ידידותיים לסביבה ובעלי רעילות נמוכה. ההדברה צריכה להתחשב בסביבה, בבריאותכם ובבריאות חיות המחמד שלכם, ולבסוף – לתת אפקט יעיל שמחזיק לאורך זמן. איך עושים את זה נכון ומתי הבעיה מצריכה טיפול מקצועי?

הדברת נדלים יעילה לאורך זמן

חברת הדברה יעילה עושה שימוש בחומרי הדברה איכותיים במיוחד, אשר אינם מותירים אחריהם ריחות בלתי נעימים. כל חומרי ההדברה צריכים להיות חומרים על בסיס צמחי או סינתטי, אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. אלה מהווים למעשה הדברה ירוקה יעילה ואפקטיבית, אשר אינה פוגעת בבני אדם או בבעלי חיים אחרים שאין ברצוננו להזיק להם.

כאשר מזהים נדל בגינה, בבית או בדירה חשוב לפעול כמה שיותר מהר. אסור לאפשר להם להתרבות, כי במקרה כזה הדברת כל המושבה הופכת למשימה מורכבת ויקרה, אם אתם סובלים מנוכחותם של נדלים בבית ומחפשים אחר שירותי הדברת נדלים או הדברת פרעושים ומזיקים אחרים, הזמינו חברת הדברה לקבלת סיוע מקצועי.

coments

  רוצים ללמוד עוד?

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  test

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  תמונה

  contacttodaygreen[1]

  Call Now Button