ברגר הדברות נותנת שירותיה בכל אזור השרון, השפלה והמרכז

הדברות לפני מעבר דירה

עוברים דירה? קודם כל נתחיל בברכת מזל טוב. מעבר דירה הוא תהליך מרגש אך גם מייגע, וכשיש ילדים התהליך אף הופך למורכב עוד יותר. מעבר לחשיבות של בחירת הבית, המיקום והעיצוב – האם חשבתם גם על נושא הדברות נגד מזיקים שונים לפני הכניסה לבית? ביצוע הדברה לפני הכניסה לבית היא הדרך הקלה ויעילה ביותר, כשהבית ריק מריהוט ומוצרי מזון ויש מספיק זמן לבית להתאוורר ולהיות מוכן לכניסת הדיירים החדשים. במאמר זה נסביר על היתרונות של ביצוע הדברות לפני מעבר דירה ונציע טיפים שונים.

הדברות לפני ניקיון

בניגוד לאמונה הרווחת, אין צורך לבצע את ההדברה רק לאחר ביצוע הניקיון בבית החדש. הדברות מזיקים שונות ניתנות לביצוע כבר לאחר שלב שיפוץ הבית ובדיוק לפני הניקיון. בצורה זו, יש לחומרים מספיק זמן לעבוד ואז אפשר לנקות את הבית ולהכינו לכניסה. חשוב לנצל ככל האפשר את העובדה שהבית ריק מתוכן, למרות שבהחלט ניתן לבצע הדברה גם לאחר המעבר יותר פשוט ונוח לבצע את ההדברה בצורה זו. אם כן, הסדר הנכון לביצוע התהליך הוא: שיפוץ הבית, צביעת הבית, הדברות וניקיון הבית. שימו לב שאם השיפוץ כולל החלפת צנרת או עבודות צנרת נושא ההדברה חשוב אף יותר שכן לעתים קרובות טיפול בצנרת מביא עמו עליה באוכלוסיות התיקנים או היתושים.

ומה לגבי רעילות החומרים לילדים ובעלי חיים?

שאלה זו חוזרת רבות כאשר עוסקים בהדברות. חשוב להבין כי כיום מציעות חברות רבות ריסוסים מסוגים שונים: הדברה ביולוגית, ריסוס ללא ריח, הדברה אורגנית ובנוסף גם הדברה רגילה. בעיקרון בכדי להיות בטוחים מומלץ לעבוד אך ורק עם חברת הדברות הפועלת עם רישיון המשרד לאיכות הסביבה, מה שמבטיח כי החברה משתמשת אך ורק בחומרי הדברות המותרים על פי החוק ובכמויות המותרות על פי החוק. ריסוס זה בהחלט אינו מסוכן יותר מהתרסיסים הביתיים שמכילים רעלים רבים ובכמויות גדולות ובכל אופן יש לשים לב להמלצות החברה לגבי ילדים ובעלי חיים. כל זאת ועוד מהווים סיבות נוספת לשאלה – מדוע כדאי לעשות הדברות טרם הכניסה לבית זכרו שבדרך זו יש לחומרים מספיק זמן להתנדף ומה שנותר לאחר הניקיון הוא החומר הפעיל שאינו מסוכן לבני אדם.

הדברות על ידי חברה מקצועית

מעבר דירה הוא הזדמנות מושלמת לביצוע הדברות מקצועיות, שמחזיקה מעמד זמן רב ומונעת את הצורך בביצוע ריסוס נוסף באותו פרק זמן. יתרונה הגדול של חברה מקצועית הוא שהיא מעניקה תעודת אחריות על ביצוע העבודה, המבטיח ריסוס מחודש במקרה הצורך ללא תוספת תשלום. לרוב, באמת שאין צורך בריסוס נוסף. חברה מקצועית לא רק מרססת את האזורים הנראים לעין – מדבירים מוסמכים יודעים כיצד למקד את הדברות היכן שצריך – בנקודות חיבור של צנרת, במקומות מועדים להתפתחות של קיני תיקנים ומזיקים נוספים לדוגמה הדברת נמלים היא משהו שעדיפות לעשות ממש לפני הכניסה לדירה החדשה. התחליפים הביתיים יעילים אך ורק לטווח הקצר ופועלים בעיקר נקודתית. כלומר גם אם מרססים בנקודת חיבור של צנרת, הריסוס יחזיק מעמד לא יותר ממספר ימים ויעילותו תתפוגג לגמרי לאחר שיבוצע ניקיון באזור.

coments

  רוצים ללמוד עוד?

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  test

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  תמונה

  contacttodaygreen[1]

  Call Now Button