ברגר הדברות נותנת שירותיה בכל אזור השרון, השפלה והמרכז

הדברה בגבעתיים

הדברה בגבעתיים נגד נמלים

כל מדביר או חברת הדברה בגבעתיים יאמרו כי הדברה בכל אזורי הארץ נגד נמלים היא אחת ההדברות השכיחות ביותר שיש. לכולם היו פעם נמלים בבית, ולא משנה כמה הוא נקי או סטרילי. הן מגיעות מכל מקום ואל כל מקום ללא קשר לאזור גאוגרפי או סוג המבנה. בכדי להתמודד עם נמלים ולדעת כיצד למנוע את התיישבותן בביתנו, יש להכיר תחילה את דרך הפעולה שלהן ואורח החיים שלהן.

מדביר בגבעתיים ימזער את הסיכוי לנמלים בביתנו

נמלים, כמו כל יצור חי, זקוקות למזון. לכן, הקפידו לשטוף את הכלים אחרי האוכל ולא ליצור ערימה בכיור שתעמוד במשך כל הלילה ותמשוך נמלים. סיגרו בצורה הרמטית אריזות מזון כמו קופסאות, שקיות ניילון ושקיות פלסטיק. גם צנצנות זכוכית שלא נסגרו היטב עלולות להתמלא נמלים ובמיוחד אם הכילו מאכלים מתוקים כמו סוכר או עוגיות. השתדלו שלא להשאיר עוגות בתנור או לחם חשוף במגירה.

היום חברות המזון השונות דואגות לייצר אריזות עם סגירה הרמטית עבור מרבית ממוצריהם. כמו כן, תוכלו לקנות עזרים חיצוניים שיאטמו גם כל שקית רגילה. אם הבחנתם בשיירת נמלים במטבח, נסו לעקוב אחריהן על מנת למצוא את הקן שלהן. ברגע שמצאתם אותו, תוכלו לעשות ריסוס מקומי או לשים כמות קטנה מחומר רעיל שמפתה אותן לאכול ממנו. בנוסף לאיתור הקן או במידה ולא מצאתם אותו, ייתכן ותצטרכו לבצע אטימה של חורים או פתחים בקירות או במרצפות. ניתן להשתמש בגבס או בסיליקון למשל לצורך העניין.

דרכי פעולה במפגעי נמלים

כאמור, ניתן לרכוש תרסיסים למיניהם לשימוש ביתי. עם זאת, הם יעילים בדרך כלל רק אם איתרתם את המיקום המדויק של הקן ואתם בטוחים שאין עוד כמוהו בסביבה. בנוסף, תיאלצו לוודא שהריסוס מכיל את החומר הספציפי שאתם זקוקים לו עבור סוג הנמלים שבביתכם. אם ניסיתם הכול וכלום לא עזר, כנראה שאין מנוס מלהזמין מדביר בגבעתיים משירותי הדברת נמלים. חפשו חברה מנוסה המתמחה בהדברה נגד נמלים ותוכל להציע פתרונות יצירתיים וכמה שפחות רעילים. כאן בברגר הדברות ממתינים לשיחתכם!

הדברות מזיקים בגבעתיים

הדברה בגבעתיים היא שירות נחוץ במיוחד, בעיקר בעונת הקיץ אך גם בעונות השנה האחרות, ובכל סביבת מגורים או עבודה. לפני שאתם עוברים לדירה חדשה, כדאי שתדאגו לסלק את כל המזיקים מביתכם ולהעניק לכם סביבת מגורים רגועה ונעימה, באמצעות שירותי הדברה מקצועיים ויעילים.

הדברה בגבעתיים משפרת את איכות החיים שלכם ומעלימה את כל המזיקים מהבית שלכם. כולנו יודעים עד כמה זה לא נעים ולא רצוי להיתקל במזיקים, מכל סוג שהוא, במרחב הפרטי שלנו. מזיקים כאלה הם לרוב חרקים שונים, אולם לא רק. גם זוחלים, עופות, מכרסמים שונים ואפילו חתולים, יכולים להוות נזק משמעותי לבית, ולגרור צורך בהדברה. לצורך כך, רצוי לבחור בחברת הדברה מקצועית שעושה שימוש אך ורק בחומרים איכותיים, עמידים, יעילים, מורשים, ידידותיים לסביבה ונטולי רעלים. זכרו כי ההדברה צריכה להתחשב בסביבה, בבריאותכם ובבריאות חיות המחמד שלכם, ולבסוף – לתת אפקט יעיל שמחזיק לאורך זמן.

coments

  רוצים ללמוד עוד?

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  test

  rat imag

  הדברת מפעלי מזון

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  הרחקת יונים – כל מה שצריך לדעת

  תאריך: 17.04.2019

  לקריאה

  rat imag

  מדוע חייבים לעשות ניקיון אחרי הדברה

  תאריך: 19.03.2019

  לקריאה

  rat imag

  הדברת דבורים – כל מה שחשוב לדעת

  תאריך: 04.03.2019

  לקריאה

  תמונה

  contacttodaygreen[1]

  Call Now Button