היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

מחירון הדברה

תוכן עניינים

השוואת מחירים היא דבר שאנחנו עושים על בסיס יומי, כמו בכל שירות או בעל מקצוע שאנו מזמינים, אנו דואגים לבדוק עלויות אל מול מה אנחנו מקבלים, כך גם בהדברה. חברת ברגר הדברות דוגלת בשקיפות מלאה מול קהל הלקוחות שלה ולכן תוכלו למצוא בעמוד זה פירוט עלויות לגבי סוגי ההדברות השונות. המחירון המפורט בעמוד זה יעזור לכם למצוא את סוג ההדברה שתצטרכו, תוכלו לראות הסבר על פעולת ההדברה ומה היא כוללת ולבסוף, כמובן, את מחיר ההדברה. אין הדברה שאנחנו לא עושים ואין מזיק שאנחנו לא יכולים לחסל והכל באמצעות שירות מקצועי, בטוח לבני הבית, הסביבה ובעלי-החיים, עם אחריות מלאה ומבוצע על-ידי מדבירים עם רישיון בלבד ובאישור המשרד להגנת הסביבה. ועכשיו למחירון הדברה:

מחירון הדברה – נמלים וטרמיטים

לקוחות רבים נבהלים ומבלבלים בין הנמלים לבין הטרמיטים, כשחלקם חושבים שהטרמיטים הם בעצם נמלים שהם מוצאים בבתיהם וחלקם חוששים מקיומם של נמלים בבתיהם כשבעצם מדובר בטרמיטים. חשוב להבין שנמלים וטרמיטים אולי נראים כמו אותו המזיק אך בפועל מדובר במזיק אחר לחלוטין עם שיטות הדברה שונות לחלוטין ומחירים שונים לחלוטין בגלל אופי הטיפול באותו המזיק.

הדברת נמלים בדירת 1-3 חדרים

350 ₪ – 300 ₪

המחיר מתייחס לדירה בגודל של עד 70 מ”ר. עלות כל חדר נוסף היא כ-50 ש”ח.

הדברת נמלת האש

450 ₪ – 300 ₪

המחיר מתייחס לפעולות ניטור וטיפול בחצר עד כחצי דונם.

הדברת טרמיטים

1,500 ₪ – 1000 ₪

המחיר מתייחס לחדר אחד ואינו כולל הדברת של חצר, עליה גובים בד”כ תוספת של 15%. עלות הדברת משקוף בודד נעה בין 400 ל-600 ש”ח.

מה מחיר הדברת נמלים בבית ישן?

מחיר הדברת נמלים בבית ישן יכול להשנות בהתאם למספר גורמים כגון גודל הבית, יכולת הגישה לאיזורים שונים בבית ורמת ההתפשטות של הנמלים במבנה הישן, בנוסף, סוג הטיפול המבוקש וחומר ההדברה בו משתמש המדביר יכולים להשפיע על המחיר הסופי. הנמלים בד”כ מגיעים מחוץ לדירה ונכנסים אליה דרךר ההחריצים המצויים בקירות ועל כן צריך לבצע הדברה יסודית לכל הדירה ולהתמקד באזורים בהם נמצאים הנמלים. מחיר הדברת נמלים בבית ישן במחירון הדברה שלנו יכול לעלות בין 250 ל-400 ש”ח.

כמה עולה הדברת נמלים בבית חדש?

הדרך הנכונה ביותר להדביר דירה היא כאשר הדירה ריקה לפני שנכנסים אליה, באופן שכזה תיהיה גישה מלאה לכל האזורים ויהיה אפשר לטפל ביעילות בכלל המזיקים הנמצאים בדירה ולכן פעולה זו מומלצת ביותר לפני שנכנסים לבית חדש. כמובן שהמחיר יכול להשתנות בהתאם לגודל הבית ורמת נגיעות המזיקים. מחיר הדברת נמלים בבית ישן נע בין 250 ועד 450 ש”ח.

מה עלות הדברת נמלים במטבח?

כמובן שידוע לכולם שנמלים אוהבות את המטבח, אבל למה? הסיבה היא שבדרך כלל על השיש במטבח ובארונות המטבח הן יכולות לקבל גישה קלה לאוכל ומים, מה שגורם להתפתחות של קרקע פורייה להקמת כן או העברת המזונות לקן שלהן. עלות ההדברה של נמלים במטבח נעה בין 250 ל-400 ש”ח ואנו משתמשים גם בפעולות של ריסוס ופתיונות ג’ל על מנת לפתור את הבעיה. אנו נותנים אחריות ארוכה במיוחד לנמלים מהסיבה שהרבה פעמים הן חוזרות לאחר הריסוס ויש צורך בריסוס נוסף על מנת לפתור את הבעיה.

מה מחיר הדברת נמלים בקומה בבניין?

מחיר הדברת נמלים בקומה בבניין עשוי להשתנות בהתאם למספר גורמים, כגון גודל הקומה, רמת הנגיעות של הנמלים בקומה, רמת הגישה לאזורים שונים בקומה ומספר החללים שיש לטפל בהם. רצוי לטפל בכל הקומה ובכל הדירות הנמצאות בקומה על מנת לקבל תוצאה אופטימלית ולהיפטר מהנמלים לצמיתות. מחיר הדברת נמלים בקומה בבניין נע בטווח של בין 300 ל-500 ש”ח. עם זאת, מחיר זה יכול להשנות ובכדי לקבל מחיר מדויק יותר ומותאם אישית אנו ממליצים ליצור עימנו קשר בטלפון.

כמה עולה הדברת נמלי אש בחצר?

הדברת נמלי אש מתבצעת ב-2 שלבים ובתהליך הנקרא הדברה משולבת, בשיטה זו אנו מפזרים בתיונות ג’ל בחצר על מנת לתת לנמלים לקחת את הפיתיונות אל הקן ולאחר מכן מרססים את האזור לניקוי סופי של המזיק. הדברת נמלי אש בחצר במחירון הדברה שלנו עולה בין 250 ל-650 ש”ח.

מה עלות הדברת טרמיטים במשקוף?

הדברת טרמיטים במשקוף יכולה להיות תהליך מורכב במקרים מסויימים. טרמיטים הם חרקים קטנים בגודלם ודומים מאוד לנמלים הנמצאים בעיקר במבנים ובעץ. אם הבעיה רק החלה, אפשר להדביר עם פתיון ג’ל שאינו רעיל לבני-אדם או בעלי-חיים, אם הנגיעות היא גבוהה, ההדברה עלולה לקחת זמן ודורשת משאבים רבים והדרכה מיוחדת וכמובן שימוש בציוד מתקדם. מחיר ההדברה במחירון הדברה שלנו נע בין 250 ל-450 ש”ח.

כמה עולה להדביר טרמיטים בבית?

מחיר הדברת טרמיטים בבית עשוי להשתנות בין חברות הדברה שונות ובהתאם למספר גורמים הכוללים את גודל הבית, רמת הנגיעות של המזיק, רמת התפשטות המזיק במבנה, סוג הטיפול הנדרש, מיקום הבית ואזור המגורים. אופן ההדברה המקובל לטיפול בטרמיטים הוא על-ידי קידוח חורים קטנים ברצפת הבית אשר אליהם מחדירים את חומר ההדברה. בנוסף לכך, ייתכן שיהיה צורך להחדיר חומר הדברה גם לאדמה סביב הבית כדי לטפל בטרמיטים הנמצאים בשטח בחיצוני. בשביל לדעת כמה עולה להדביר טרמיטים בבית מומלץ ליצור עימנו קשר ולהזמין מדביר שיגיע אליכם ויעריך את רמת הנגיעות. מחיר ההדברה במחירון הדברה שלנו נע בין 350 ל-1500 ש”ח.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

מחירון הדברה – ריסוס נגד ג’וקים

התפשטות ג’וקים היא בעיה נפוצה בישראל, ועל מנת להתמודד ביעילות עם כל סוג של ג’וק, נדרשות שיטות הדברה מיוחדות. כל סוג של ג’וק עמיד בפני חומרי ריסוס כימיים שונים, המתאימים למאפיינים והצרכים המיוחדים שלו. ברשימת המחירים הבאה תוכלו למצוא את סוגי הג’וקים השונים ואת המחירים המשויכים להדברה נגדם. כשמדובר בטיפול נגד ג’וקים, חשוב להבין שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם לרמת הנגיעות, הגודל של האיזור ונגישותו. גם סוג החומר והצורך בשימוש בחומרים כימיים יכולים להשפיע על המחיר.

הדברת תיקנים בדירת 1-3 חדרים

450 ₪ – 350 ₪

המחיר מתייחס לדירה עד 70 מ”ר. עלות הדברת כל חדר נוסף היא כ-50 ש”ח.

הדברת תיקנים בבית קרקע

800 ₪ – 300 ₪

המחיר מתייחס לבית קרקע בין 100 ל-200 מ”ר הכולל עד 5 בורות ביוב.

הדברת תיקנים בבית משותף

500 ₪ – 300 ₪

המחיר המתייחס להדברת בניין עד 6 קומות, כולל כל החדרים המשותפים, חדר אשפה, מקלט או ממ”ד. כל קומה נוספת בעלות של 150 ש”ח.

הדברת תיקן גרמני

600 ₪ – 300 ₪

המחיר מתייחס להדברה וטיפול בג’ל מיוחד בדירה.

כמה עולה להדביר תיקן אמריקאי בביוב?

כולנו מכירים את התיקן האמריקאי הרי שהוא הנפוץ ביותר בבתים בישראל והוא גם רגיש מאוד לחומרי ההדברה שנפוצים והכי פחות רעילים לבני האדם. אופן ההדברה המקובל לטיפול בתיקן אמריקאי בביוב הוא דרך פתחי הביוב הקיימים בבית, כולל את הכיור במטבח, האמבטיה והשירותים. בנוסף, ייתכן שיהיה צורך להדביר גם את פתחי הביוב שמחוץ לבית, כדי לטפל במזיקים שנמצאים במערכת הביוב מחוץ לבית ומוצאים את דרכם אל ביתכם. הדברת תיקן אמריקאי במחירון הדברה שלנו נע בין 250 ל-500 ש”ח.

מחירון הדברה: מה מחיר הדברת תיקן גרמני במטבח?

התיקן הגרמני הוא התיקן הקשה ביותר להדברה ואפשר למצוא אותו בעיקר במסעדות, מטבחים ואזורים אשר הוא מוצא בהם מזון רב, לעיתים אפשר למצוא אותו גם בבית ובדרך כלל במטבח. המחיר להדברת תיקן גרמני במטבח תלוי במספר גורמים ובראש ובראשונה זו רמת הנגיעות, הגישה לארונות המטבח, גודל המטבח ואיזור המגורים שלכם. אופן ההדברה המקובל לטיפול בתיקן הגרמני הוא באמצעות פתיונות ג’ל ומלכודות דבק. לעיתים רבות יידרשו מספר ביקורים על מנת לטפל בבעיה בצורה מוחלטת. מחיר הדברה לתיקן גרמני מתחיל ב-450 ש”ח.

כמה עולה להדביר תיקן מזרחי בחדר אשפה?

הצורה היעילה ביותר להדביר תיקן מזרחי בחדר אשפה היא ריסוס אגרסיבי של חדר האשפה באמצעות חומר כימי המשמש להכחדה מוחלטת של התיקן. מחיר הדברה זו במחירון הדברה שלנו נע בין 250 ל-300 ש”ח.

מה עלות הדברת תיקן פסים חום בבית עסק?

אופן ההדברה של תיקן פסים חום הנמצא לרוב בבתי עסק, מסעדות ומטבחים הוא במצעות פתיון ג’ל המתאים לשימוש במטבחים ובאזורים בהם נמצאים בני-אדם. לפעמים יהיה צורך במספר ביקורים על מנת להיפטר סופית מן התיקן. המחיר להדברה זו במחירון הדברה שלנו נע בין 250 ל-450 ש”ח.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

מחירון הדברה למזיקים בבית

אתם רק יכולים לדמיין בכמה מזיקים שונים נתקלנו לאורך השנים. במהלך שנים רבות של פעילות מקצועית ואחראית הצלחנו להרכיב מחירון מקיף המשקף את טווח המחירים להדברת כל מזיק קיים. חיפשתם לדעת עלויות של סוגי הדברות שונות? אז אנחנו שמחים להציג לכם את מחירון הדברת החרקים המקיף והשלם המציג את טווח המחירים של כל עבודותינו במסגרת 35 שנות פעילות החברה.

הדברת פשפש המיטה

1,600 ₪ – 1,400 ₪

המחיר מתייחס לניטור וטיפול של פשפש המיטה בחדר אחד.

הדברת קרציות יונים (קרציונים)

450 ₪ – 350 ₪

המחיר מתייחס לטיפול וניטור בדירה של עד 3 חדרים.

הדברת צרעות ודבורים

450 ₪ – 350 ₪

המחיר מתייחס לטיפול בקן צרעות או דבורים ללא בעיית גובה או גישה.

הדברת יתושים

450 ₪ – 350 ₪

המחיר מתייחס לטיפול בחצר של עד כחצי דונם.

לכידת נחשים

600 ₪ – 400 ₪

המחיר מתייחס ללכידה אחת פשוטה של נחש, ללא פעולת איתור.

הדברת רימות

400 ₪ – 300 ₪

המחיר מתייחס לטיפול נקודתי.

הדברת עש המזון

400 ₪ – 300 ₪

המחיר מתייחס לטיפול נקודתי במטבח או במחסן.

הדברת עד הבגד

600 ₪ – 300 ₪

המחיר מתייחס לטיפול נקודתי.

הדברת עכבישים

500 ₪ – 300 ₪

המחיר מתייחס לטיפול מלא בבית.

הדברת ברחשים

450 ₪ – 350 ₪

המחיר מתייחס לטיפול מלא בבית ובאזורים הנגועים.

הדברת קרדית האבק

600 ₪ – 300 ₪

המחיר מתייחס לטיפול מלא בבית.

כמה עולה להדביר פסוקאים בבית כנסת?

הדברת פסוקאים בבית כנסת מתבצעת באמצעות ריסוס הריפוד של כסאות בית הכנסת, כל החריצים הנמצאים בקירות או ברצפה, בפאנלים מסביב לבית הכנסת ובעזרת צורה זו אנו מבטיחים הגנה מקסימלית מהפסוקאים ומונעים את התפשטות שלהם במבנה. מחיר הדברה זו במחירון הדברה שלנו מתחיל מ-250 ש”ח.

מה מחיר הדברת ברחשים באולם אירועים?

הדברת ברחשים באולם אירוע תתבצע על-ידי חומרים שונים, עיקר ההדברה זה למצוא את הזמן הנכון לבצע את ההדברה. העדיפות היא לבצע את ההדברה בשעות הבוקר המוקדמות, שכן בשעות אלו, המעופפים נמצאים במנוחתם על הקירות של אולם האירועים. בנוסף היתרון הוא שאולמות אירועים עובדים בעיקר בערב ולכן הדברה בבוקר יכולה להתבצע בשקט ללא חשש לבטיחות המבקרים או העובדים. מחיר הדברת ברחשים באולם אירועים במחירון הדברה שלנו מתחילה מ-250 ש”ח.

מה עלות הדברת פשפש המיטה בבית מלון?

מחיר הדברת פשפש המיטה בבית מלון יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים, כגון: גודל החדר, מספר המיטות או האם יש שטיח מסביב למיטה ועל הקירות. אופן ההדברה כולל מספר ביקורים ובדרך כלל יכלול גם שאיבה של המיטות והשטיחים בכל החדרים הנגועים והדברה עם קיטור וחום של כל הרהיטים, בנוסף גם ריסוס בשאר סביבת החדר, כמו המרפסת, הסלון או השירותים והאמבטיה. מחיר ממוצע במחירון הדברה שלנו הוא כ-500 ש”ח לכל חדר.

כמה עולה להזמין מדביר לנמלים באמבטיה?

יש סיבה לכך שאנחנו תמיד רואים נמלים באמבטיה, אחת הסיבות העיקריות הן המים הנמצאים באמבטיה שהופכים את האזור לקרקע פורה להתרבות של נמלים. מים שווה לחיים וזה נכון גם בשביל הנמלים. הדבר הנכונה להיפטר מהם הוא על-ידי הזמנת מדביר מקצועי שיגיע ויבדוק מהיכן מגיעות הנמלים, גם מתוך הבית וגם מחוצה לו וירסס את חדר האמבטיה, פתחי הצנרת והכיור בצורה מקצועית. עלות הדברה במחירון הדברה שלנו נע בין 250 ל-300 ש”ח.

מה מחיר הדברת נמלי אש בדשא?

נמלת האש היא חרק קטן בצבע חום-אדמה שנפוץ בעיקר באזורים חמים ויבשים ברחבי העולם. היא נחשבת למין פולש והתגלתה בישראל בשנת 2005 וכיום היא נפוצה בכל רחבי הארץ. עקיצתה של נמלת האש כואב מאוד ויוצרת מעין כוויה ומכאן שמה. אופן הדברת נמלת האש הקטנה יכלול בדרך כלל פתיונות רעילים שאותם היא לוקחת אל הקן ומדביקה נמלות אחרות, מעבר לכך, לאחר הנחת הפתיונות יש צורך בריסוס האזור בכדי למנוע הגעה של נמלים אחרות. מחיר ההדברה נע בין 250 ל-650 ש”ח.

כמה עולה להדביר דג הכסף בספרייה?

דג הכסף, דגיג הכסף או בשמו המקצועי “זנבזיף כספי” הוא דייר קבע בבתים רבים במשך כל ימות השנה, למרות שבסופו של דבר מדובר על חרק שחי אצלנו בבית, הוא אינו מזיק כל-כך לבריאות, אבל כן יכול לגרום נזק לרכוש. החרק עצמו הוא ללא כנפיים וחי בין שנתיים לעד שמונה שנים והצבע שלו הוא בעיקר בגלל צבע הקשקשים שלו. הוא יכול להשאיר נשלים ברחבי הבית ונוטה להתחבא בעיקר במקומות חשוכים. יש הרבה שיטות להיפטר ממנו ואנחנו נעדיף לבצע את ההדברה בעזרת חומרי הדברה שאינם רעילים ומסוכנים לבני-אדם. מחיר ההדברה מתחיל מ-250 ש”ח.

מה עלות הדברת רימות בלול תרנגולות?

בגלל שעופות רגישים מאוד לחומרי הדברה, לא ניתן לבצע ריסוס בלול תרנגולות ולכן מבצעים איבוק על-ידי שימוש באבקה רטובה הנחשבת לחומר בטוח לבעלי-חיים ועופות בפרט. האבקה קוטלת רימות זבובים ביעילות רבה. עלות הדברת רימות בלול תרנגולות מתחיל ב-250 ש”ח.

כמה עולה הדברה נגד זבובים במחלבה?

ברוב המקרים ועל מנת להגן על בריאותן של הפרות, אנחנו נעדיף להשתמש במלכודות לטיפול בזבובים מאשר בחומר הדברה או ריסוס, המלכודות מספקות פתרון יעיל ובטוח. המחיר לפעולת הדברה זו מתחיל מ-250 ש”ח.

מה עלות הדברת צרעות בגן ילדים?

הצרעות יכולות להתמקם בתוך קן בגינה, במסתור בתוך גג רעפים ואף בתוך הבית שלכם. אמנם עקיצה של צרעה אינה מסוכנת למרבית האנשים, אך אם יש לכם או לילדיכם אלרגיה, זה כבר סיפור אחר. לכן, במקרה של קן צרעות בגן ילדים, עדיף לשמור על בטיחות הילדים ולהתקשר מיד לחברת הדברה מקצועית. הטיפול בקן הצרעות יעשה בעיקר בשעות הערב (בין ערביים) כאשר הצרעות חוזרות אל הקן, יתבצע איטום של הקן והוא יועבר למקום אחר. פתרון אחר שנהוג להציע הוא מלכודת לצרעות הנמצאת בגובה רב ואינה נגישה לבני-אדם או ילדים, אשר מושכת אליה את הצרעות והן נלכדות כאשר נכנסות אליה. מחיר להדברה צרעות בגן ילדים נע בין 250 ל-500 ש”ח.

מחירון הדברה: מה מחיר הדברת דבורים בסביבת מגורים?

דבורים הם אחד מסוגי החרקים החשובים ביותר לכדור הארץ, בעלי החיים ולבני-האדם. הכוח העצום של הדבורים יכול להפיל את כדור הארץ ולגרום להכחדה המונית של מיני צמחים, בעלי-חיים וכן, גם את המין האנושי. במדינת ישראל על-פי חוק, הדברה של דבורים היא עבירה על החוק – אלא אם כן הם מסכנים חיי אדם ולכן, תמיד עדיף להעביר את הקן למקום בו לא יאונה לו כל רע, להתקשר לדבוראי שאנו עובדים איתו או ליצור קשר עם מגן דבורים אדום, עמותה שהוקמה על מנת להגן על הדבורים מפני ריסוס והשמדה. מחיר הדברת דבורים במחירון הדברה שלנו הוא 250 עד 550 ש”ח.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מחירון הדברה – מכרסמים: עכברים, חולדות וחפרפרות

אנחנו מבינים שהתמודדות עם מכרסמים, כמו עכברים וחולדות, היא בעיה נפוצה בכל הארץ, בערים וביישובים כאחד. חלק ניכר מהפעילות שלנו מתמקדת בלכידה והדברת מכרסמים. בחירת השיטה המתאימה להדברה של מכרסמים כמובן גם תשפיע על המחיר שתשלמו. תוכלו לסמוך עלינו בברגר הדברות שנדאג לביצוע הדברה מקצועית ולעצירת התפשטות המכרסמים באופן מוחלט. נשמח לעזור לכם להיפטר מהמכרסמים ולהחזיר לכם שקט ושלווה בסביבתכם.

לכידת עכברים בדירה

500 ₪ – 350 ₪

המחיר מתייחס ללכידה באמצעות הצבת מלכודות, כולל פינוי פגרים ואיסוף המלכודות

לכידת עכברים בבית פרטי

1000 ₪ – 500 ₪

המחיר מתייחס לניטור וטיפול בבית פרטי, כולל פינוי פגרים ואיסוף המלכודות

לכידת חולדות בדירה

500 ₪ – 250 ₪

המחיר כולל הצבת מלכודות, פינוי פגרים או שחרור החולדות ואיסוף מלכודות בסיום העבודה

לכידת חולדות בבית פרטי

1000 ₪ – 500 ₪

המחיר כולל הצבת מלכודות, פינוי פגרים או שחרור החולדות ואיסוף מלכודות בסיום העבודה

כמה עולה הדברת עכברים בדירה?

הדברת עכברים בדירה מתבצעת כאשר בדרך כלל מציבים מלכודות שונות כגון מלכודות קפיץ במקומות אסטרטגיים בבית וכל זאת בהתאם לאזורים שבהם מכרסמים שונים השאירו סימנים להימצאותם. מחיר הדברה שכזו במחירון הדברה שלנו נע בין 250 ל-650 ש”ח.

כמה עולה להדביר חולדות בבניין מגורים?

אם אתם רוצים להדביר חולדות בבניין מגורים וזיהיתם סימנים שונים המעידים על הימצאותם של חולדות או מכרסמים אחרים, מוזמנים להתקשר אלינו ואנחנו נגיע ונבצע ניטור של אותם מזיקים, נפזר פתיון מורעל בבורות הביוב של הבניין, בשטח המשותף מחוץ לבית, בחדר המדרגות, בארונות חשמל או מים ובמקלטים הקיימים בבניין וכל זה בתוך תיבות האכלה יעודיות אשר ימנעו מבעלי חיים אחרים כגון חתולים או כלבים לאכול את הפיתיון. מחיר הנחת פתיונות ו/או הדברה של חולדות בבניין מגורים במחירון הדברה שלנו נע בין 300 ל-750 ש”ח.

כמה עולה להזמין מדביר מכרסמים לגינה?

יש מגוון פתרונות להדברת מכרסמים בגינה, אם ברצונכם לדעת כמה עולה להזמין מדביר מכרסמים לגינה עליכם להבין את הפעולות שיצטרך המדביר לעשות על מנת לטפל בבעיה, חלק מהפעולות הן פיזור אבקה יעודית או הנחת פתיונות רעל ברחבי הגינה, כולל באזורים שבהם נמצאו מחילות של מכרסמים. פעולות הדברה אלו יעלו בין 250 ל-650 ש”ח.

מחירון הדברה: כמה עולה הדברה של חולדות בחדר אשפה?

הדברה של חולדות בחדר אשפה מבוצעת על-ידי פיזור פתיונות רעילים בתוך תיבות האכלה יעודיות שיעזרו לנו לבצע חיסול מוחלט של החולדות והמכרסמים האחרים הנמצאים באיזור הבניין ובחדר האשפה, השימוש בתיבות האכלה ימנע מבעלי-חיים אחרים להגיע אל הרעל ולאכול אותו. אז כמה עולה הדברה של חולדות בחדר אשפה? המחיר במחירון הדברה שלנו יכול לנוע בין 250 ל-400 ש”ח.

כמה עולה טיפול במכרסמים בחנות ירקות?

חנויות של ירקות ובכלל חנויות של אוכל הן מגנט למכרסמים ומזיקים אחרים, טיפול במכרסמים בחנות ירקות מתבצע באמצעות ניטור והצבת מלכודות קפיץ במסלולי ההליכה של המכרסמים ועל-ידי פעולות אלה נוכל למנוע את הימצאותם של מכרסמים אצלכם בעסק. טיפול שכזה במחירון הדברה שלנו יעלה בין 250 ל-400 ש”ח.

מה עלות הדברה נגד חולדות בסופר?

סופר וחנויות מזון בכלל הן קרקע פורה להתפשטות והימצאות של מכרסמים ומזיקים אחרים, על מנת לטפל בבעיות אלו במקומות רגישים כמו סופרים, אנו משתמשים בתיבות האכלה עם פיתיון מורעל הנגישות אך ורק למכרסמים וזאת על מנת לשמור על בטיחות הלקוחות וצוות העובדים. מחיר של הדברה במחירון הדברה שלנו נע בין 300 ל-900 ש”ח.

כמה עולה ללכוד עכברים במחסנים?

ידוע שעכברים ומחסנים זה שידוך מגן עדן, עכברים אוהבים לשהות במחסנים בגלל האפשרויות הרבות והקרקע הפורה של העכברים להתרבות ולאכול. אז מה הפתרון וכמה עולה ללכוד עכברים במחסנים? על מנת ללכוד עכברים במחסנים, מציבים מלכודות כלוב עם פיתיון בתוכם, העכברים לא יכולים לעמוד בפיתוי ונכנסים לתוך המלכודת, לאחר שהעכברים נתפסים, אנו משחררים אותם בטבע. המחיר במחירון הדברה שלנו נע בין 250 ל-400 ש”ח.

כמה עולה להזמין לוכד עכברים לקיוסק?

אופן ההדברה המומלץ הוא להשתמש במלכודות דבק או קפיץ כדי לתפוס את העכברים. עכברים נמצאים בדרך כלל במקומות אסטרטגיים בקיוסק, ולכן מומלץ למצוא את המקומות הנכונים למיקום המלכודות על מנת לשפר את התוצאות. יש לציין שמחיר ההדברה עשוי להשתנות בהתאם לגודל הקיוסק ולמידת הבעיה בעכברים. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקה ולקבוע תכנית הדברה מתאימה, מומלץ ליצור קשר עימנו. מחיר הזמנת לוכד עכברים לקיוסק נע בין 250 ל-400 ש”ח.

מה עלות הדברת עכברים בפיצרייה?

כאשר שמתם לב שיש לכם עכברים בפיצרייה, לעיתים עדיף להשתמש בפיתיונות מורעלים במקום במלכודות. פיתיונות מורעלים מסייעים לשלוט בבעיה בצורה יעילה ויכולים להיות מתאימים עבור פיצריות גדולות או כאלה עם בעיית עכברים קשה. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקה ולקבוע את התוכנית המתאימה לפיצרייה שלכם, מומלץ ליצור קשר עם שירות הדברת מכרסמים מקצועי. עלות הדברת עכברים בפיצרייה לפי מחירון הדברה שלנו נע בין 250 ל-400 ש”ח.

מה מחיר הדברת חולדות בפיצוציה?

במקרה של חולדות, פתיונות היא אחת מהשיטות היעילות להתמודד עם הבעיה. בהדברה בפיצוציה אנו נשתמש בפיתיון מורעל המופץ במקומות אסטרטגיים ובתוך תיבות האכלה ייעודיות. פעולה זו מבצעת חיסול מוחלט של החולדות ומותאמת לטיפול בבניינים מגורים ובעסקים שונים, בהן יש הישנות של חולדות באופן מוגבר. על מנת לקבל הצעת מחיר מדוייקת ולהתאים את הטיפול לצרכים של הפיצוציה שלכם, מומלץ ליצור קשר עם שירותי הדברת מכרסמים מקצועי. מחיר הדברת חולדות בפיצוציה נע בין 250 ל-400 ש”ח.

כמה עולה להדביר מכרסמים במסעדה?

במקרה של מסעדות, חשיבה אסטרטגית ותוכנית עבודה מותאמת אישית נדרשות כדי לטפל בבעיה בצורה יעילה ובטוחה. הדברה במסעדה מגיעה במגוון שיטות, בין היתר לכידת מכרסמים על מנת למנוע מוות מיותר של מכרסמים במסעדה וריחות לא נעימים שעלולים להופיע. כדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת ולהתאים את הטיפול לצרכים המיוחדים של המסעדה שלכם, מומלץ ליצור עימנו קשר. המחיר להדברת מכרסמים במסעדה על פי מחירון הדברה שלנו נע בין 250 ל-650 ש”ח.

מה עלות הדברת עכברים בבית קפה?

מחיר הדברת עכברים בבית קפה יכול להשתנות בהתאם לנגיעות המפגע ולגודל בית הקפה. בדרך כלל נדרשת חשיבה אסטרטגית ותוכנית מותאמת אישית על מנת לטפל בבעיה בצורה יעלה ובטוחה. ההדברה כוללת שימוש בשיטות הדברה שונות כגון מלכודות קפיץ, תיבות האכלה ומלכודות דבק ובהנחתם במקומות אסטרטגיים בבית הקפה. פנו אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר מדוייקת ולקבל טיפול המתאים לצרכים המיוחדים שלכם ושל בית הקפה שלכם. מחיר הדברה שכזו נע בין 250 ל-650 ש”ח.

כמה עולה טיפול במכרסמים בבית מלון?

טיפול במכרסמים בבית מלון תלוי במספר גורמים ויכול להשתנות בהתאם לגודל המלון, רמת נגיעות המכרסמים ולתוכנית ההדברה המבוקשת. הטיפול יכלול בדרך כלל ניטור, איתור וטיפול בבעיית המכרסמים בחדרי האורחים, במרפסות, אזורי התפעול, מטבחים, מחסנים ואזורים ציבוריים אחרים. מומלץ להתייעץ עם חברת הדברה שתוכל לתת הצעת מחיר מדוייקת ולהתאים את הטיפול לצרכים המדוייקים שלכם ושל בית המלון שלכם. העלות מתחילה ב-250 ש”ח.

כמה עולה הדברת חפרפרת בשדה?

יש מגוון שיטות להדברת חפרפרות בשדה, ההדברה ככל הנראה תעשה בשיטת הרחקה באמצעות מכשירים אלקטרוניים. עלות הדברת חפרפרת בשדה עשויה להשתנות בהתאם לגודל השדה, מספר החפרפרות הקיימות בשדה והתוצאה הרצויה. ההדברה כוללת את זיהוי האזורים בהם נמצאות החפרפרות ופעולות ההדברה הנדרשות לטיפול בהן. מחיר הדברת חפרפרות בשדה על פי מחירון הדברה שלנו נע בין 350 ל-750 ש”ח.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

מחירון הדברה לעסקים, משרדים וחנויות

כאשר מבצעים הדברת בתי עסק, חשוב לבצע את תהליך ההדברה בזמן הנכון ועם החומרים המתאימים. אנחנו מבינים ששמו הטוב של העסק שלכם והסחורה שלכם חשובים לכם מאוד ולכן, אצלנו בברגר הדברות מקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר. עבודה איתנו תאפשר לכם להימנע מנזקים לסחורה או ללקוחות. אנו מציעים מחיר תחרותי, זמנים גמישים לבעלי עסקים, שירות מעולה וכמובן אחריות מובטחת וארוכה שתגן על העסק שלכם ממזיקים לאורך זמן – ביצעתם הדברה ועדיין רואים מזיקים? נגיע ללא עלות להדביר לכם את העסק ואת סביבת העבודה.

מחיר הדברה למסעדות

תהליך ההדברה למסעדות תלוי בסוג המזיקים, אבל כולל את זיהוי הבעיה (ניטור), הדברה מקצועית על-ידי חברת ההדברה או גירוי ולכידת המזיקים על ידי פתיונות ג’ל רעילים וללא צורך בריסוס ובדיקה מחדש לאחר ההדברה. המחיר יכול לנוע בין 250 ועד 500 ש”ח.

הדברת בתי קפה

הליך ההדברה של בתי קפה כולל את זיהוי המזיקים, חשיפת האזורים הנדרשים להדברה, בחירת סוג הטיפול ובדיקת האזור מחדש לאחר ההדברה. המזיק הנפוץ ביותר במסעדות הינו עכברים או חולדות ואנו מדבירים אותם בעזרת פתיונות מורעלים – ללא ריסוס. מחיר ההדברה במחיר הדברה שלנו נע בין 250 ועד 600 ש”ח.

הדברת בתי מלון

הבעיה העיקרית בבתי מלון היא פשפש המיטה, תהליך ההדברה כולל את זיהוי הבעיה שבו נבחן ונזהה את התפשטות פשפש המיטה בחדרי המלון, במיוחד במיטות ובאזורים הקרובים להם, לאן מכן נכין תוכנית הדברה מותאמת אישית, הכוללת טיפול בפשפש באמצעות שיטות הדברה מתקדמות, נבצע את ההדברה ונשתמש אך ורק בחומרים המותרים לשימוש. לאחר ההדברה נעשה בדיקה מחדש על מנת לוודא את יעילות ההדברה, במקרה ונמצא נגיעות של המזיק לאחר ההדברה נבצע הדברה ממוקדת באותו אזור. העלות של הדברה זו עלולה להיות יקרה מהסיבה שצריך להדביר כל חדר ומתחילה מ-1500 ש”ח.

הדברת בתי ספר

הדברה בבתי ספר תתבצע בדרך כלל בתקופת החופש הגדול, כאשר בית הספר ריק כמה שיותר מאדם, אולם, אפשר לעשות הדברה גם במהלך שנת הלימודים על-ידי שימוש בחומרים ברעילות נמוכה שאינם מסוכנים לבני-אדם ובשעות שאחרי שעות הלימודים, בהם בית הספר ריק. עלות הדברת בתי ספר על פי מחירון הדברה שלנו: מתחיל ב-400 ש”ח.

הדברת גני ילדים

כמו הדברת בתי ספר, גם הדברת גני ילדים תעשה בחופש או בשעות אחר הצהריים כאשר הילדים אינם נמצאים בגן. יש עדיפות לשימוש במלכודות שיוצבו הרחק מהישג ידם של הילדים ובמקרה הצורף ניתן להשתמש גם בחומרי הדברה נוזליים. מחיר ההדברה נע בין 250 ל-600 ש”ח.

הדברת מפעלים

הדברת מפעלים משתנה ממפעל למפעל וזאת בגלל שכל מפעל מצריך סוג אחר של הדברה בהתאם למה שמיוצר באותו מפעל והמזיקים שתוקפים אותו. יש צורך בהגעה, זיהוי וניטור המזיקים המצויים במפעל, תכנון הדברה המתאימה לסביבת המפעל וביצוע ההדברה שלא תסכן את עובדי המפעל ואת תהליך הייצור במפעל. עלות הדברה במפעל נעה בין 250 ל-800 ש”ח.

מחירון הדברה

הדברת אולמות אירועים

אנחנו בברגר הדברות מתמחים ומבינים את החשיבות של ביצוע ההדברה באולמות אירועים באופן מקצועי. תהליך ההדברה מתבצע בעיקר לפני עונת החתונות (עונת הקיץ) וכחלק מתהליך של הדברה מונעת על-ידי שימוש בשיטות הדברה יעילות וחומרי הדברה איכותיים ובטוחים. אנו מבטיחים לכם שהאולם וכל סביבת המטבח יהיו נקיים ממזיקים ויגרמו לכך שלאורחיכם תיהיה חוויה נעימה וחסרת דאגות. ההדברה תתבצע באולם עצמו, חדרי השירותים, במטבח, במחסנים ובדשא. אם אתם מחפשים שירות הדברה מקצועי ומהיר וחברת הדברה המתמחה בהדברת אולמות אירועים, ברגר הדברות היא הפתרון עבורכם. עלות הדברת אולם אירועים במחירון הדברה שלנו נעה בין 300 ל- 1000 ש”ח.

הדברת משרדים

אנו מתמחים בהדברת משרדים ומבינים את החשיבות של בביצוע ההדברה בצורה מקצועית ומהירה. הבעיה המקובלת במשרדים היא התפשטות נמלים וג’וקים קטנים במטבח ולכן דרוש פתרון מקצועי, מהיר ויעיל. על מנת לטפל בבעיה, אנו משתמשים במגוון שיטות יעילות הכוללות ריסוס או פתיונות ג’ל המותאמות להדברת נמלים וג’וקים קטנים במטבח של המשרד. באמצעות השימוש בחומרי הדברה איכותיים אלה, אנו מבטיחים שהמקום יהיה נקי ממזיקים וימנע הדבקה עתידית. ההדברה תבוצע בהתאם לתקנות המשרד להגנת הסביבה ובבטיחות המירבית לעובדים, המטרה היא ליצור משרד וסביבת עבודה נקייה ובריאה לכל העובדים והמבקרים. אם אתם מחפשים שירותי הדברה מקצועיים ויעילים למשרד שלכם, אנחנו כאן כדי לספק עבורכם את הפתרון המושלם. המחיר של הדברת משרד נע בין 250 ל-750 ש”ח.

הדברה קבועה

יש חשיבות גבוהה בביצוע הדברה באופן תדיר על מנת למנוע את הגעתם של מזיקים לבית העסק, למשרד או למפעל שלכם. אנו מגיעים אליכם פעם בחודש, חודשיים, חצי שנה או שנה על מנת לבצע הדברה ובהתאם לדרישותכם ואופיו של העסק. באמצעות חומרי הדברה מתקדמים ובטוחים ושיטות הדברה מקצועיות, תבוצע הדברה ממוקדת ואנו פועלים למניעת הגעתם של מזיקים לסביבת העסק באופן בטוח, יעיל ואחראי. אתם יכולים לסמוך עלינו שנשתמש בחומרי הדברה איכותיים, תוך כדי הקפדה על הבריאות והבטיחות של העובדים והלקוחות. בחירת התדירות והתקופות שבהן תתבצע ההדברה תומלץ על ידי מדביר מטעמנו שיגיע לאזור ויבצע הערכה מלאה לנגיעות המזיקים כדי לתת מחיר מדוייק יותר מאשר במחירון הדברה. אנו נשמח לעזור לכם לשמור על סביבת עבודה נקייה שתבטיח את ביטחון הצוות והלקוחות בכל עת. מחיר הדברה על פי מחירון הדברה שלנו: נע בין 250 ל-500 ש”ח.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

מחירון הדברה: למה מחירי הדברה עולים כל הזמן?

עולם ההדברה והענף בכללי עבר שינויים רבים בשנים האחרונות וזאת בעקבות המודעות לסכנות הנשקפות לבני-אדם ובעלי חיים בשימוש בחומרים מסויים והנזק שהם יכולים לגרום לסביבה, בנוסף, מושקעים כספים רבים ומחקר רב בחומרים חדשים שאינם רעילים לסביבה, בני-אדם ובעלי חיים. המשרד להגנת הסביבה שהוא הגוף אשר מפקח על המדבירים בישראל קובע באילו חומרי הדברה מותר להשתמש וכך למעשה אנו כפופים להנחיותיו ונדרשים לעמוד בהם.

אנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה בטוחים ומאושרים לשימוש על-ידי המשרד להגנת הסביבה שאינם גורמים נזק לסביבה, לבני-אדם או לבעלי החיים ושיעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר:

  • חומרים בעלי רעילות נמוכה מאוד: אינם מסוכנים לכם או לבני ביתכם כל עוד תפעלו בהתאם להנחיות המדביר.
  • חומרי הדברה ללא ריח אשר מתנדף באוויר ומתייבש במהירות (תוך שעה).
  • חומרי הדברה היעילים ביותר אשר יפתרו עבורכם את הבעיה עם 100 אחוזי הצלחה.


האם צריך לעשות השוואת מחירים בין מדבירים?

השוואת מחירים היא דבר שכדאי לעשות והדבר נכון גם בהדברה לכן עשינו עבורכם מחירון הדברה זה. יחד עם זאת הגעתם אלינו לא במקרה, אנחנו כבר עשינו עבורכם את העבודה והמחירים שתוכלו למצוא פה, הם הזולים ביותר בשוק, השירות המקצועי ביותר, המדבירים המיומנים ביותר והאחריות הארוכה ביותר – אצלנו אתם במקום הראשון. צריכים ייעוץ? מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון או להשאיר את הפרטים שלכם באתר ואנחנו נחזור אליכם במהירות וכל זה בחינם וללא עלות נוספת. התקשרו וקבלו ייעוץ או עזרה בזיהוי המזיק שבו נתקלתם ולכו תדעו? אולי יש דרך אחרת שלא כוללת הדברה שבו תוכלו להיפטר ממנו.


כמה עולה הדברה לדירה שלמה?

עלות ההדברה משתנה מבית לבית ומדירה לדירה והדבר עלול להיות מושפע ממספר גורמים:

  • סוג המזיק: מחיר ההדברה משתנה מסוג מזיק כזה לאחר וזאת בגלל שחומרי ההדברה שבהם משתמשים על מנת לטפל במזיקים מסויימים עלולים להיות שונים למזיקים אחרים, בנוסף, שיטת הטיפול בין מזיק למזיק היא שונה ומצריכה צורת עבודה שונה.
  • גודל הבית: אומנם לא צריך להרחיב כאן יותר מידי וזה די ברור שגודל הבית או הדירה משפיעים באופן דרמטתי על זמן ההדברה, אופי ההדברה והמחיר שלה – ככל שהבית גדול יותר, יש לו יותר חדרים, עליית גג, מחסן, מרתף או מרפסת, כך גם תיהיה עלות ההדברה.
  • עונה ההדברה: כולנו יודעים שמזיקים בדרך כלל מופיעים בקיץ ולכן יכול להיות שבקיץ ובעיקר אם חיכיתם זמן רב עד הזמנת ההדברה, נגיעות המזיק בבית או בדירה שלכם עלולה להיות גבוהה – זאת אומרת יותר חרקים, מה שאומר פעולת הדברה המצריכה אנרגיה וזמן רב יותר מהמדביר ולכן יש חשיבות גדולה מבחינת מחיר לעונה שבה אתם מזמינים את ההדברה.
  • מיקום בארץ: באזורים שונים בארץ יש טמפרטורות שונות ומזיקים שונים היכולים להשפיע על מחיר ההדברה, בנוסף לכך יש אזורים בהם המחירים משתנים בהתאם לתחרות באותו איזור. יחד עם זאת, אין לכם מה לדאוג, אצלנו לא עושים איפה ואיפה והמחירים שלנו אחידים בכל הארץ.
  • היסטוריית טיפול: יש דירות או בתים מסויימים הסובלים מבעיית מזיקים חוזרת, האם קרה לכם שעשיתם הדברה ושנה לאחר מכן המזיק חזר? זאת כנראה בגלל שאתם גרים באזור המאפשר זאת ובנוסף אולי לא איתרו בצורה נכונה את הקן של המזיק. לרוב הדבר לא קשור לאיכות או מקצועיות ההדברה ועלול לקרות ובשביל זה אצלנו אתם מקבלים אחריות ארוכת טווח שתגן עליכם במקרה הצורך.
  • רמת נגיעות המזיק: אומנם האדם המומצע לא יודע את רמת הנגיעות ורק מדביר בעל ניסיון יכול לנטר ולדעת, אבל יש לכך השפעה גדולה על עלות ההדברה. כשיש נגיעות חמורה בבית, בדירה או באיזור שבו אתם רוצים לבצע את ההדברה זה לרוב אומר שנצטרך להשתמש בשיטות הדברה מתקדמות יותר ובחומרים חזקים ומתקדמים יותר, מה שיכול להשפיע באופן דרמטי על המחיר שתשלמו על ההדברה.


מה הכי משפיע על עלות הדברה בבית?

למרות כל הגורמים שנכתבו מעל, המשפיעים על מחיר ההדברה, יש דבר אחד שיקבע האם המחיר של ההדברה יהיה זול או יקר והוא בעיקר סוג המזיק. יש מזיקים נפוצים מאוד, הרגישים מאוד לחומרי ההדברה ואותם לרוב קל ופשוט מאוד להדביר, כגון: נמלים, תיקנים, זבובים ועש למינהם, אבל יש מזיקים כמו טרמיטים, תיקן גרמני ופשפש המיטה אשר מצריכות עבודה יותר מדוייקת וקשה, כמו כן שעות עבודה רבות ושימוש בכמות ובמגוון רחב יותר של חומרי הדברה לכן לפני שאתם מציצים במחירון הדברה תנסו להבין בדיוק מה אתם צריכים על מנת לקבל את ההמחיר הנכון ביותר.


מחירון הדברה למדביר קבוע

מחירון הדברה זה לא מתאים לכל אחד מאחר ולא כולם צריכים מדביר באופן קבוע ובכל שנה ואנו ממליצים לא להזמין הדברה לבית אם לא שמתם לב למזיקים מסוימים אשר נמצאים אצלכם בבית. יש אנשים שאותם מזיקים טורדניים חוזרים אליהם כל שנה ולכן עדיף בתחילת השנה ולפני עונת הקיץ לבצע את ההדברה. יחד עם זאת יש עסקים, משרדים ומפעלים אשר רוצים לוודא שאזור העבודה שלהם ישאר נקי ממזיקים במשך כל השנה נדרשים לבצע פעולות הדברה באופן שוטף, חלקם גם בתדירות גבוהה.

לרוב, התדירות הנדרשת היא:

כל כמה זמן?

לאיפה ההדברה?

פעם בשבועיים

מפעלים (במקרים נדירים מאוד)

פעם בחודש

אולמות וגני-אירועים בעיקר עם בעיות של חרקים מעופפים

פעם בשלושה חודשים

בתי עסק וחנויות בתחום האוכל

פעם בחצי שנה

בתי עסק, חנויות ובתים אשר סובלים מרמת נגיעות גבוהה

פעם בשנה

בתי עסק, חנויות ובתים אשר סובלים ממזיקים בעיקר בעונת הקיץ ובעלי נגיעות בינונית עד נמוכה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת