היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הכל על הדברה של נמלים

נמלים הן מופת לחריצות ועל כן ניתן לראותן מתרוצצות במשך רוב שעות היום ובכל ימות השנה. הבעיה מתחילה כאשר הן בוחרות להתרוצץ במטבח שלכם או לקבוע קן במרפסת הבית ובכדי לפתור בעיה זו יש צורך בהזמנת הדברת נמלים.

הנמלים נוטות להתגורר בסמוך למגורי האדם בגלל ההשאריות אותן אנו משאירים, כגון פירורים על השיש ופירורי עוגה ברחבי הבית, המספקים להן מקור מזון. קיני נמלים ניתן למצוא על פי רוב בחצרות הבתים, מתחת לאבנים ובשורשי צמחים ובשל הקרבה הממשית שלהם לבית המגורים יש צורך בטכניקת הדברת נמלים שתהיה ידידותית לבני האדם.

הדברת נמלים נעשית באמצעות שימוש בחומרים נטולי ריח ובעלי רעילות נמוכה. חומרים אלו הנם חומרים פרטרואידים הנחשבים ידידותיים לסביבה ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. באמצעותם ניתן לבצע הדברת נמלים יעילה וטובה ולגרש את הפולשות, מבלי לסכן את דירי הבית החוקיים.

הדברת נמלים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

טכניקות הדברה שונות

טכניקה נוספת בה נעשה שימוש במסגרת הדברת נמלים היא שימוש בג’ל פיתיון. הג’ל משמש בעיקר עסקים מתחום המזון כגון מסעדות, סופר מרקטים ומחסני מזון כיוון שהוא אינו דורש את הוצאת התכולה ופינוי בני האדם מהמקום בזמן ביצוע סוג זה של הדברות, וניתן להשתמש בו גם כפיתיון בארונות המטבח הביתיים.

בנוסף להקפדה על הדברות נמלים מומלץ גם למנוע מראש את הגעתם וזאת על ידי הרחקת שאריות מזון והקפדה על ניקיון המטבח והרצפה. מומלץ לסתום את החריצים בין אריחי המטבח, האמבטיה והפאנלים וכן לסתום את הסדקים והחריצים שמשמשים כפרצה הקוראת לגנב עבור הנמלים. את חצר הבית כדאי לנקות מגזם ומפסולת בכדי להקטין את הסיכוי להתיישבות הקן דווקא אצלכם בחצר.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחצו כאן למידע נוסף על הדברה לחברות גדולות.

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת