היתר הדברה מספר: 3091 ו-1490

|

באישור המשרד לאיכות הסביבה ✔️

Bergerz סֵמֶל

דרך נגבה 71

רמת-גן, ישראל

→ נווטו באתר

הדברה של נמלים

הדברה של נמלים בבניינים משותפים

בשנים האחרונות ניכרת עליה במספר הבניינים המשותפים המבצעים הדברה בשטחים הציבוריים של הבניין. הרצון לשמור על סביבה נקייה, היגיינית וסניטציה נאותה מביאים ועדי בית רבים לבצע ריסוס אחת לשנה או אחת לתקופה נגד מספר רב של מזיקים. במאמר זה נתמקד בהדברה של נמלים בשטחים הציבוריים של הבניין.

הדברה של נמלים החל מ-250 ₪

  • ניקוי וחיטוי המקום - כולל אחריות מלאה בסיום העבודה
  • מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
  • שירות 24 שעות ביממה
  • שירות בפריסה ארצית רחבה

להתייעצות עם מדביר מוסמך, חייגו אלינו:

האם יש צורך בהדברת נמלים?

לעתים קרובות אנו טועים לחשוב שמגורים בקומה גבוהה של בניין פוטרת אותנו מביקורי נמלים במטבח, אך מהר מאוד מגלים שגם מגורים בקומה השמינית לא באמת עוצרים את הנמלים מלהגיע ולחלוק עמנו את מקורות המזון שלנו. לכן, ביצוע הדברת בניין – ולא רק בדירה עצמה, יכול לסייע במניעת היווצרות של קנים בגינת הבניין, באזור האשפה או מתחת לאבנים בכניסה – וכך גם להפחית עד מאוד את הסיכוי להיתקל בהן בבית שלנו.

כיצד מתבצעת הדברה של נמלים?

בכדי להדביר נמלים נעשה שימוש בחומרים מיוחדים ידידותיים לסביבה, או באמצעות ג’ל פיתיון. בחצרות ומסביב לבניין נעשה שימוש גם באבקה מיוחדת להדברה. היתרון של חומרי הדברה ירוקה הם שמדובר בחומרים חסרי ריח, המקלים במידה ניכרת גם על החזרה לבית לאחר ביצוע הריסוס. חומרים אלו פותחו לאחר מחקר רב, כחלק מהשינוי בתפיסה והמודעות לגבי בריאות ואיכות הסביבה.

איפה כדאי להדביר בבניין?

בכדי להשיג יעילות מרבית. מומלץ לבצע את ההדברה סביב כל הבניין, ולא לשכוח גם את המרתף/המקלט, את אזור השלכת הפסולת (במיוחד אם מדובר בחדר סגור), את הכניסה והלובי, במעליות, בגג ובגינת הבניין.

כיצד אפשר להגביר את יעילות ההדברה?

הדברה יסודית וטובה ככל שתהיה, לא תהיה יעילה לטווח הארוך אם לא תתבצע שגרה של שמירה על הניקיון בבניין ובשטחים הציבוריים של הבניין. חשוב להקפיד על הרחקת מזון ושיירי מזון (ולא להאכיל חתולים בגינה), לדאוג לאוורור וניקיון חדר האשפה וייבוש מקורות מים עומדים. שמירה על הניקיון, סתימה של חריצים וסדקים בקירות ופינוי גזם באופן קבוע יסייעו למנוע את חזרתם של המזיקים וגם להאריך את חיי ההדברה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם, חייגו אלינו:
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

רוצים להעלים את המזיקים? התקשרו עכשיו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

איזורי השירות שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות:

או חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת